Tartuhotels gruppi kuuluv Restoran Polpo on olnud armastatud söögikohaks paljudele külastajatele. Kõik meie külalised on meile palju rõõmu toonud ning me oleme püüdnud pakkuda kõigile nauditavat ja meeldejäävat viibimist meie juures. Me oleme saanud väga palju head tagasisidet ning see on meid inspireerinud ja innustanud. Restoran Polpo on pakkunud suurepäraseid maitseelamusi lõuna- ja õhtusöökidena ning üllatanud hotellikliente eriti maitsva hommikusöögiga. Täna peame Teile teatama, et restoran Polpo sulgeb uksed alates 6. september 2021.

Me jätkame ka uute projektidega ning septembri lõpus avame uue omanäolise restorani – Humal, hotell Pallas juures, mis loob täiendavat lisaväärtust nii hotellikülalistele kui ka kõigile tartlastele.

Rohkem infot: www.tartuhotels.ee


Today we have to inform you that Restaurant Polpo will be closing doors from the 6th of September 2021. We will continue with new projects and at the end of September we will open a new unique restaurant at Hotel Pallas, which will create additional value for both hotel guests and all residents of Tartu.
More info about hotels: www.tartuhotels.ee